Abi - Korduma Kippuvad Küsimused

Milliseid andmeid saab alla laadida?

Andmeväljade loetelu: firma nimi, registrikood, ettevõtlusvorm, aadress, telefon(id), e-post, kodulehekülg, juhi/kontaktisiku nimi, registreerimise aeg, KMKR number, põhitegevusala (NACE2 kood koos sõnastusega), käive (vahemikuna), töötajate arv (vahemikuna). NB! Kõigi ettevõtete kohta ei pruugi olla kõiki andmeid saadaval.

Kuidas moodustub sihtgrupi hind?

Sihtgrupi hind sõltub seal sisalduvate firmade arvust. Hinnad algavad 0,05 Eurost ühe ettevõtte kohta. Mida suurem sihtgrupp, seda madalam tükihind. NB! Miinimumtasu ühe sihtgrupi eest on 10 EUR.

Miks on Soome firmade puhul kättesaadavad vaid firmajuhtide e-posti aadressid?

Sihtgrupid.ee ei väljasta ettevõtete üldmeiliaadresse, kuna Soome seadusandlus keelab turundussõnumite saatmise ettevõtte üldaadressile. Lubatud on turundussõnumite saatmine vaid konkreetsele isikule, kelle vastutusalasse pakkumises toodud toode või teenus kuulub (näiteks IT-lahendusi võib pakkuda ainult IT-juhtidele). Sihtgrupid.ee väljastab andmetes tegevjuhtide (CEO, toimitusjohtaja) e-posti aadressid, kellel on kõige laiem vastutusala ja seetõttu ka kõige laiem võimalus erinevaid turundussõnumeid saata.

Kuidas avada andmetega CSV või TXT faili?

Üks võimalus sihtgrupi andmetega edasi töötada on kasutada selleks MS Excelit. Kui avate Exceliga salvestatud tekstfaili avatakse Text Import Wizard. Selleks, et fail avaneks nii, et iga näitaja oleks eraldi veerus, tuleb valida õige veergude eraldaja - koma (delimiter - comma). Csv fail avaneb Excelis üldjuhul kohe ilma lisavalikuid tegemata.

Kas on võimalik moodustada sihtgruppe ka muudest riikidest peale Eesti, Läti, Leedu, Soome, Poola ja Venemaa?

Jah, on. Täpsema info saamiseks võta palun ühendust. Tel: +372 6414 902, e-post: info@sihtgrupid.ee

Kust ma leian Dun & Bradstreet andmekaitsetingimused?

Dun & Bradstreet käsitleb igapäevaselt suuri andmemahtusid. Meile on loomulik, et me suhtume andmekaitse küsimustesse väga tõsiselt. Isikuandmeid säilitatakse turvalistes serverites ning ainult senikaua, kui on vajalik nende eesmärgipäraseks töötlemiseks. Dun & Bradstreet andmekaitsetingimused leiad siit: https://www.bisnode.ee/privaatsus-ja-andmekaitse/

Kui ei leidnud vastust oma küsimusele, palun helista +372 6414 902 või saada e-mail: info@sihtgrupid.ee